Cvičení pro zdraví

Pondělí 17:00 - 18:30 Malý sál
Středa 10:00 - 11:30 Malý sál

Cvičení pro zdraví

Program regenerace kloubů a páteře.

Kombinace hathajógy, strečinku, pilates i cviků zdravotní tělesné výchovy s důrazem na pomalé a uvědomělé provedené cviků se správným dýcháním je mimořádně efektivní metoda vhodná pro všechny, kteří mají potíže s kloubní pohyblivostí a problémy s páteří, ať už v důsledku přibývajícího věku nebo nevhodného životního stylu. Cvičení odstraňuje svalové dysbalance, zlepšuje kloubní pohyblivost a podporuje správnou funkci vnitřních orgánů. Nejde o dynamické cvičení jako je např. aerobic nebo silová cvičení. spíše než o výdej energie jde při tomto cvičení o stimulaci vnitřních sil organismu, posílení imunity a zlepšení celkové zdatnosti a pohyblivosti. Cvičení končí závěrečnou relaxací.

Cvičení probíhá vždy v pondělí od 16.30 do 18.00 a ve středu od 10.00 do 11.30.

Přihlášky na telefonu 235 355 809 a 776 253 927.

Pro členy Sokola je cena lekce Kč 50,- pro nečleny Kč 60,-.

PhDr. R. Fořtlová se osvědčuje především jako cvičitelka seniorek a žen středního věku. Kvalifikaci cvičitelky zdravotní tělesné výchovy získala na Akademii tělesné výchovy a sportu PALESTRA. Absolvovala rovněž četné semináře jógy a Feldenkreisovy metody.

Roční příspěvek Sokolu činí pro seniory 100 Kč.