Posilovna

Věra Kratochvílová

1200 Kč / rok pro členy TJ SIS

1200 Kč / rok pro nové členy TJ SIS

Kombinace strečinku, Feldenkreisovy metody a cviků zdravotní tělesné výchovy s využitím prvků hathajógy je mimořádně efektivní metoda vhodná pro všechny, kteří mají potíže s kloubní pohyblivostí a problémy s páteří, ať už v důsledku přibývajícího věku nebo nevhodného životního stylu. Pomalé a uvědomělé provedení cviků se správným dýcháním je nezbytnou součástí cvičení. Cvičení končí závěrečnou relaxací.

Cvičení odstraňuje svalové dysbalance a zlepšuje kloubní pohyblivost. Spíše než o výdej energie jde při tomto cvičení o stimulaci vnitřních sil organismu, posílení imunity a zlepšení celkové zdatnosti a pohyblivosti.

Rádi přivítáme nové členky, které chtějí udělat něco pro své zdraví!

Tuto cvičební sezonu zahajujeme v týdnu od 11. 9. 2023

Pokud se přihlašujete elektronicky přes náš IS Domeček, tak nezapomeňte vybrat správný den a čas cvičení!

Cena uvedena pro seniory