1. ročník zimního tábora TJ SIS

2. 10. 2018

Vážení rodiče,

letos v zimě se uskuteční první ročník zimního tábora zaměřeného na výuku lyžování a snowboardingu. Termín 2. - 6. 1. 2019 byl vybrán tak, aby děti zameškaly co nejméně školy a současně je to doba, kdy na horách bývá nejméně lidí. Tábor pořádáme ve spolupráci s organizací Elio a maximální kapacita je 20 dětí. Cena je 2500 Kč pro členy TJ SIS a 2900 Kč pro nečleny.

V ceně je zahrnuto: ubytování v zrekonstruované chatě přímo u stanice sedačkové lanovky a dětského lyžařského parku s pojízdným pásem pro začátečníky, profesionální výuka lyžování/snowboardingu cca 5 hodin denně, strava 5 x denně, pitný režim, večerní program a aktivity v rámci celotáborové hry "Krakonoš a lyžníci".

Cena nezahrnuje: permanentky na vleky (dle zdatnosti dítěte) a dopravu (v průběhu prosince nabídneme spolujízdu).

Jak přihlásit své dítě na zimní tábor:

1. Vyplněnou přihlášku prosím pošlete co nejdříve na adresu: marie.valentova@tjsis.czmarie.valentova@tjsis.cz

2. Platbu za zimní tábor proveďte do 15. 12. 2018 na účet uvedený na přihlášce, do zprávy napište jméno dítěte a jako variabilní symbol uveďte jeho datum narození.

3. Podepsaný originál přihlášky, čestné prohlášení (tzv. "bezinfekčnost"), posudek o zdravotní způsobilosti dítěte a plnou moc k ošetření stačí dodat při předání dítěte na tábor, je to ale podmínka přijetí dítěte na tábor. Dokument "Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte" má od 1. 1. 2018 platnost 24 měsíců, pokud máte tento posudek z dřívější doby, vystavený k jiným účelům, třeba školy v přírodě atp. a nebude v době konání "propadlý", můžete samozřejmě použít ten.

V případě dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat emailem.

Těšíme se na viděnou na horách!

Marie Valentová, jednatelka TJ SIS