11. ročník sportovního příměstského tábora TJ SIS - informace a přihlašování

14. 3. 2022

Vážení rodiče,

v areálu zrekonstruovaného letního cvičiště TJ Sokol I. Smíchov bude uspořádán letos v srpnu již 10. ročník příměstského sportovního tábora, organizovány jsou dva turnusy 1. – 5. 8. 2022 a 8. – 12. 8. 2022.
AKTUALNÍ INFORMACE: KAPACITA 2. TURNUSU JE ZCELA VYČERPÁNA A PŘIJÍMÁME JIŽ POUZE NÁHRADNÍKY. NA 1. TURNUS ZBÝVAJÍ 2 MÍSTA.

Všeobecné informace

Kapacita tábora je na každý turnus 30 dětí. Přihlášení akceptujeme vždy pouze na celý týden.

Cena zůstává i pro tento rok stejná jako loni a to 2000 Kč/týden pro děti, které jsou členy TJ SIS, 2500 Kč/týden pro nečleny TJ SIS. V případě, že bude opět spuštěna letní podpora pod hlavičkou Aktivního města, tak byla možnost i získat příspěvek až 600 Kč na dítě s trvalým pobytem na Praze 5.

V ceně je zahrnut: program od 8:30 do 16:00, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim během dne a případné výlety mimo letní cvičiště. Děti mohou přicházet na místo konání tábora vždy od 8:00 do 8:30 a odpoledne si rodiče děti mohou vyzvednout od 16:00 do 16:30.

Na programu jsou hlavně sportovní aktivity (běhací soutěže, fotbal, softbal, volejbal, basketbal, gymnastika, slackline, lakros, karate...), celotáborová hra, výtvarné tvoření a jeden celodenní výlet. Program je postaven tak, že každý den jsou dva hlavní sportovní bloky (jeden dopoledne a druhý odpoledne, každý blok se věnuje jinému sportu) a tyto bloky jsou pak doplněny dalšími vhodnými aktivitami. Součástí programu je také závěrečná olympiáda a její vyhlášení za přítomnosti rodičů v pátek odpoledne.

Fotografie z loňska si můžete prohlédnout zde

Jak přihlásit své dítě na příměstský tábor:

Přihlašování probíhá výhradně přes informační systém Domeček, kteří členové jednoty již znají z letošního září, kdy bylo přihlašovaní již do všech oddílů přeneseno právě pod tento systém. Kdo již zaregistrován je, tak mu stačí se pod svým emailem a heslem přihlásit do rozhraní naší TJ a v horním menu vybrat položku "Tábory" a pak si již jen vybrat turnus a svou ratolest přihlásit. Přihláška bude pak námi přijata a po přijetí Vám budou zaslány platební údaje. Pro nečleny jednoty není přihlášení o nic složitější, jen se musí nově zaregistrovat do rozhraní informačního systému.

Toto vše probíhá na stránkách: https://tjsis.iddm.cz/prihlaseni. Díky tomuto systému máte vy sami přehled, zda byla Vaše přihláška přijata a pak později, zda Vaše úhrada správně provedena. Přihlášky budou akceptovány dle data přijetí – registrovat budeme i náhradníky. Přihlásit lze jedno dítě (6 - 13 let) na jeden turnus.

Vytištěnou podepsanou přihlášku pak budete odevzdávat v první den tábora spolu s následujícími dokumenty: čestné prohlášení (bezinfekčnost), plnou moc k ošetření (formuláře k vyplnění budeme rozesílat rodičům řádně přihlášených dětí v průběhu července, lze případně podepsat i na místě první den tábora) a posudek zdravotní způsobilosti dítěte, který má platnost 24 měsíců - pokud máte tento posudek z dřívější doby, vystavený k jiným účelům, třeba školy v přírodě atp. a nebude v době konání tábora "propadlý", můžete samozřejmě použít ten. Pro účely příměstského tábora stačí jeho kopie. Nekompletní dokumentace může mít za následek nepřijetí dítěte první den na tábor!

Do poslední chvíle budeme také sledovat, jaké budou vládní podmínky ohledně situaci okolo nemoci Covid-19, takže je možné, že ještě přibydou specifické podmínky.

Pokud bychom tábor nemohli uskutečnit z důvodů, no všichni víme jakých, tak budeme uhrazenou částku vracet v plné výši.

V případě nejasností mě prosím kontaktujte na email: marie.valentova@tjsis.cz.

Těšíme se na viděnou na Mrázovce!
Marie Valentová, jednatelka TJ SIS