12. ročník sportovního příměstského tábora TJ SIS - informace a přihlašování

28. 2. 2023

Vážení rodiče,

v areálu letního cvičiště TJ Sokol I. Smíchov bude uspořádán letos v srpnu již 12. ročník příměstského sportovního tábora, organizovány jsou dva turnusy 7. – 11. 8. 2023 a 14. – 18. 8. 2023.

Všeobecné informace

Kapacita tábora je na každý turnus 30 dětí. Přihlášení akceptujeme vždy pouze na celý týden.

Cena pro tento rok 2650 Kč/týden pro děti, které jsou členy TJ SIS, 3100 Kč/týden pro nečleny TJ SIS. V případě, že bude opět spuštěna letní podpora pod hlavičkou Aktivního města, tak byla možnost i získat příspěvek až 600 Kč na dítě s trvalým pobytem na Praze 5.

V ceně je zahrnut: program od 8:30 do 16:00, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim během dne a případné výlety mimo letní cvičiště. Děti mohou přicházet na místo konání tábora vždy od 8:00 do 8:30 a odpoledne si rodiče děti mohou vyzvednout od 16:00 do 16:30.

Na programu jsou hlavně sportovní aktivity (běhací soutěže, fotbal, softbal, volejbal, basketbal, gymnastika, slackline, lakros, karate...), celotáborová hra, výtvarné tvoření a jeden celodenní výlet. Program je postaven tak, že každý den jsou dva hlavní sportovní bloky (jeden dopoledne a druhý odpoledne, každý blok se věnuje jinému sportu) a tyto bloky jsou pak doplněny dalšími vhodnými aktivitami. Součástí programu je také závěrečná olympiáda a její vyhlášení za přítomnosti rodičů v pátek odpoledne.

Jak přihlásit své dítě na příměstský tábor:

Přihlašování probíhá výhradně přes informační systém Domeček, kteří členové jednoty již znají z letošního září, kdy bylo přihlašovaní již do všech oddílů přeneseno právě pod tento systém. Kdo již zaregistrován je, tak mu stačí se pod svým emailem a heslem přihlásit do rozhraní naší TJ a v horním menu vybrat položku "Tábory" a pak si již jen vybrat turnus a svou ratolest přihlásit. Přihláška bude pak námi přijata a po přijetí Vám budou zaslány platební údaje. Pro nečleny jednoty není přihlášení o nic složitější, jen se musí nově zaregistrovat do rozhraní informačního systému.

Toto vše probíhá na stránkách: https://tjsis.iddm.cz/prihlaseni. Díky tomuto systému máte vy sami přehled, zda byla Vaše přihláška přijata a pak později, zda Vaše úhrada správně provedena. Přihlášky budou akceptovány dle data přijetí – registrovat budeme i náhradníky. Přihlásit lze jedno dítě (6 - 12 let) na jeden turnus.

Vytištěnou podepsanou přihlášku pak budete odevzdávat v první den tábora spolu s následujícími dokumenty: čestné prohlášení (bezinfekčnost), plnou moc k ošetření (formuláře k vyplnění budeme rozesílat rodičům řádně přihlášených dětí v průběhu července, lze případně podepsat i na místě první den tábora) a posudek zdravotní způsobilosti dítěte, který má platnost 24 měsíců - pokud máte tento posudek z dřívější doby, vystavený k jiným účelům, třeba školy v přírodě atp. a nebude v době konání tábora "propadlý", můžete samozřejmě použít ten. Pro účely příměstského tábora stačí jeho kopie. Nekompletní dokumentace může mít za následek nepřijetí dítěte první den na tábor!

V případě nejasností mě prosím kontaktujte na email: ivetadrbohlavova@gmail.com.

Těšíme se na viděnou na Mrázovce!
Iveta Drbohlavová, jednatelka TJ SIS