Basketbalová přípravka

Lukáš Bernáth - bernathl90@gmail.com
Trenér:
Zarin Pozan - pozzi@seznam.cz

Basketbalová přípravka je určena pro děti od 7 do 10 let. Tréninky probíhají každé úterý od 17:30 do 18:30 v sokolovně na Plzeňské ulici a ve čtvrtek od 17:00 do 18:00 v Základní škole Grafická. Tréninky vede trenér Zarin Pozan s nejvyšší trenérskou licencí A, který má dlouholeté zkušenosti s trénováním dětí a především s jejich pohybovým rozvojem. Basketbalová přípravka je všestranný kroužek, v němž se děti setkají také s basketbalovým míčem a košem. V letním období (dle počasí) probíhají tréninky na krásném hřišti na letním cvičišti Mrázovka nedaleko sokolovny. Rádi bychom za rok jejich trénování docílili stabilizování počtu dětí a v návaznosti na to se podívali na jeden až dva malé turnaje, kde by děti získaly herní zkušenosti. Naše přípravka basketbalu má přímou návaznost na pražské basketbalové kluby USK Praha a Sokol Žižkov, kteří už dlouhé roky svou práci s dětmi zaměřují výhradně na basketbal.