Sportovní přípravka

Úterý 16:00 - 17:00 Mrázovka
Čtvrtek 16:00 - 17:00 Mrázovka

Kdy a kde

v zimě i v létě: pondělí od 17 do 18 hodin a úterý a čtvrtek vždy od 16 do 17 hodin, Letní cvičiště Mrázovka - U Mrázovky 1566, Praha 5 – www.sportmrazovka.cz

1 500 Kč / pololetí.
Bezhotovostní platby provádějte na účet č.: 264663529/0300, specifický symbol pro oddíl sportovní přípravky je: 05, do poznámky prosím uvádějte celé jméno dítěte.
Noví členové musí vyplnit papírovou přihlášku a k úhradě připočítat členský příspěvek 100 Kč / kalendářní rok.

Kontakt

Ozvěte se, rádi zodpovíme jakékoliv dotazy k metodice a/nebo organizaci tréninků.
Barbara Bažantová
barbara.bazantova@gmail.com

TJ Sokol I.Smíchov – Sportovní přípravka

Komu je přípravka určená

Dívkám a chlapcům předškolního věku (4 - 7 let), které těší spontánní pohyb a aktivity v kolektivu.

Filozofie

Naším cílem je rozvoj přirozených pohybových schopnosti jednotlivých dětí a vytvoření/ukotvení pozitivního vztahu k pravidelnému sportování. Děti postupně orientujeme od spontánního pohybu a hry ke sportu a sportovní přípravě. Chceme formovat nejen pohybové schopnosti, ale především osobnostní vlastnosti mladých sportovců, od rozvoje koncentrace a vůle až po kolektivní cítění a smysl pro spolupráci.

Metodika

Za důležité považujeme vytvoření přátelské atmosféry v dětském kolektivu, pestrou paletu cvičení a her, společně s postupným a záměrným tréninkovým působením. Hojně využíváme hry a soutěže. Ty však vždy slouží jako prostředek, nikoliv jako cíl samy o sobě. Děti proto dle potřeby rozdělujeme do dvou tréninkových skupin podle úrovně jejich zralosti a dovedností. V každé skupině je vždy maximálně 10 dětí na trenéra.

Logistika

Děti sportují jedenkrát nebo dvakrát týdně. Tréninky jsou v úterý 16 - 17 a 17 - 18 a ve čtvrtek 16 - 17 na letním cvičišti Mrázovka.