Žádné nastavené tréninky

František Macek

individuální podle počtu tréninků

V krásném prostředí sportovního areálu Mrázovky, ul. U Mrázovky 1566, Praha 5, s ojedinělým výhledem na Prahu, se nacházejí kromě jiných sportovišť, i čtyři tenisové kurty. K dispozici je zde moderně vybavený sokolský klub s kompletním zázemím pro sportovce – šatny, sprchy, občerstvení. V zimním období je v provozu nafukovací hala, která zakrývá jeden antukový tenisový dvorec. Každý rok se naše družstva dospělých a mládeže účastní soutěží, pořádaných v rámci ČTS. Kromě toho se členové závodních družstev rovněž účastní turnajů jednotlivců. V soutěžích se vesměs opíráme o vlastní odchovance, což dokazuje dobrou úroveň práce s mládeží již od předškolního věku.

Zájemci o členství musí přímo kontaktovat vedoucího oddílu.

Kromě členů tenisového oddílu jsou tenisové kurty k využití i pro příchozí, kteří si kurt mohou objednat u správce areálu pana Jiřího Kuntoše: tel. 777 111 322