Velký sál

Barbora Zpěváčková

3300 Kč / rok pro členy TJ SIS

3300 Kč / rok pro nové členy TJ SIS

Jsme družstvo volejbalu A. V současné době jsme sice ponejvíce tvořeny maminami od úplně malých až po odrostlejší děti, ale současně mezi nás postupně přichází i studentky, absolventky škol i pracující. Hrajeme 3. pražskou třídu, soutěž ženy 3B. Tato soutěž se hraje na antukových hřištích oddílů po celé Praze, obvykle v hezkém prostředí. Naše domovské hřiště je taky pěkně umístěné, nad Andělem na Mrázovce. Soutěž probíhá ve dvou částech - jarní se hraje v květnu a červnu, pondělky a středy od 18:00, podzimní probíhá v září, pondělky a středy od 17:30. Od října do dubna pak trénujeme jednou týdně - v úterý od 18:30 do 20:00 v sokolovně na Plzeňské a v posledních letech jsme zavedly příjemnou tradici zajít každé první úterý v měsíci po tréninku do blízké hospůdky na Andělu. Mimo tréninky a zápasy se potkáváme i jinde. Např. letos v květnu jsme se za účelem zcelení týmu a strávení příjemného času vydaly dětné i bezdětné na Šumavu, kde jsme strávily krásný prodloužený víkend s výlety a večer s grilováním. Máme za sebou i několikerou účast na Vranovském létě a každoročně se účastníme i dalších jiných turnajů. Pokud Tě baví volejbal, už jsi ho někdy hrála a chtěla bys chodit trénovat a zahrát si s fajn babama, přijď mězi nás! Rádi Tě uvidíme! V případě jakýchokoli dotazů nám neváhej napsat nebo zavolat! :-)