Žákyně

Mirka Králová - tjsis@tjsis.cz

Cena:

550 Kč / pololetí

Platby probíhají bezhotovostně, je třeba se registrovat a zapsat do oddílu přes tjsis.iddm.cz

Cvičení oddílu žákyň zahájí svou činnost v týdnu od 6. 9. 2021. Podmínky cvičení (bezinfekčnost atd.) specifikujeme v prvním zářijovém týdnu. Pro informace sledujte prosím novinky na hlavní stránce www.tjsis.cz.

Závazné přihlašování do oddílu je již teď možné on-line přes informační systém: tjsis.iddm.cz. Osobní zápis a možnost seznámení se s prostředím a cvičitelkami bude v pondělí 1.9. 2021 od 16.30 do 18.00 hodin v naší sokolovně, Plzeňská 27.

V pondělí 27.9.2021 se necvičí!!!

Žákyně

Cvičení poskytuje co nejvíce pohybových podnětů, podporuje rozvíjení přirozené pohyblivosti, učí správnému držení těla, rozvíjí pohybové dovednosti na nářadí, při cvičení s hudbou a při využití různých forem her.

Na seznámení se těší cvičitelka Dana, Mirka, Hana, Tereza a Jana.

Fotografie z vystoupení oddílu na Akademii ke 150. výročí založení TJ Sokol I. Smíchov.